^Back To Top
 • 1  
  Nie ma większe­go bo­gac­twa w na­rodzie nad światłych obywateli.                                                                                    Jan Paweł II
 • 2  
  Szkoła powinna dążyć do tego, by młody człowiek opuszczał ją jako harmonijna osobowość, a nie jako specjalista.                                                                                                                              Albert Einstein
 • 3  
  Nie takie ważne żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, ale żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.                                                                                                                              Janusz Korczak
 • 4  
   
 • 5  
   
baner

DOPALACZE - WYPALACZE CHROŃ SWOJE DZIECKO

W poniedziałek 14 września o godzinie 16.30 podczas zebrania ogólnego odbędzie się pogadanka nt. dopalaczy. Przeprowadzą ją policjanci z Komendy Głównej Policji w Kłobucku.
Tematyka: dopalacze, jak je rozpoznać, jak poznać czy dziecko sięga po dopalacze, jakie są objawy zażywania przez dzieci, jak rodzic może sprawdzić czy dziecko bierze narkotyki, czy posiadanie dopalaczy lub narkotyków jest legalne, gdzie zgłosić się o pomoc. 

Nasza szkoła bierze udział w projektach

kapital_ludzki.jpgmleko.pngowoce.pngpierwzse_uczniowskie.pngradosna.png
Copyright © 2013. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg