^Back To Top
 • 1  
  Nie ma większe­go bo­gac­twa w na­rodzie nad światłych obywateli.                                                                                    Jan Paweł II
 • 2  
  Szkoła powinna dążyć do tego, by młody człowiek opuszczał ją jako harmonijna osobowość, a nie jako specjalista.                                                                                                                              Albert Einstein
 • 3  
  Nie takie ważne żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, ale żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.                                                                                                                              Janusz Korczak
 • 4  
   
 • 5  
   
baner

Konkurs na "Najciekawszą dynię Halloween"

dynia2016 20178W szkole odbył się Konkurs na „Najciekawszą dynię  Halloween”. Zorganizował go Samorząd Uczniowski wraz z nauczycielkami: Agatą Sosnowską i Wiolettą Szczygielską.
Celami konkursu było zapoznanie dzieci i młodzieży z kulturą państw anglojęzycznych, wychowanie w duchu tolerancji i otwartości na inną kulturę, zachęcenie do współpracy wewnątrzklasowej, rozwijanie umiejętności manualnych dzieci i młodzieży, umożliwienie uczniom prezentacji własnych dokonań twórczych. Przedmiotem konkursu było wykonanie prac przestrzennych z dyni.
Udział w konkursie wzięły cztery klasy szkoły podstawowej : II, III, V, VI oraz II gimnazjum.
Wykonane prace były pomysłowe . Jury  postanowiło nagrodzić wszystkie prace. Gratulacje.

Nasza szkoła bierze udział w projektach

kapital_ludzki.jpgmleko.pngowoce.pngpierwzse_uczniowskie.pngradosna.png
Copyright © 2013. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg