^Back To Top
 • 1  
  Nie ma większe­go bo­gac­twa w na­rodzie nad światłych obywateli.                                                                                    Jan Paweł II
 • 2  
  Szkoła powinna dążyć do tego, by młody człowiek opuszczał ją jako harmonijna osobowość, a nie jako specjalista.                                                                                                                              Albert Einstein
 • 3  
  Nie takie ważne żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, ale żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.                                                                                                                              Janusz Korczak
 • 4  
   
 • 5  
   
baner

POWIATOWE MISTRZOSTWA STRZELECKIE

zaw strz2014 2015W DNIU 08.05.15 r. W KAMYKU ODBYŁY SIĘ POWIATOWE MISTRZOSTWA STRZELECKIE LOK Z OKAZJI 7O ROCZNICY ZAKOŃCZENIA II WOJNY ŚWIATOWEJ. W ZAWODACH TYCH SPORY SUKCES ODNIOSŁA ZUZANNA BEBŁOT, KTÓRA W SWOIM DEBIUCIE POD OPIEKĄ NAUCZYCIELA HISTORII PAWŁA BRDĄKAŁY WYSTRZELAŁA ZASZCZYTNE III MIEJSCE. GRATULUJEMY I ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W NASTĘPNYCH ZAWODACH.

Nasza szkoła bierze udział w projektach

kapital_ludzki.jpgmleko.pngowoce.pngpierwzse_uczniowskie.pngradosna.png
Copyright © 2013. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg