^Back To Top
 • 1  
  Nie ma większe­go bo­gac­twa w na­rodzie nad światłych obywateli.                                                                                    Jan Paweł II
 • 2  
  Szkoła powinna dążyć do tego, by młody człowiek opuszczał ją jako harmonijna osobowość, a nie jako specjalista.                                                                                                                              Albert Einstein
 • 3  
  Nie takie ważne żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, ale żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.                                                                                                                              Janusz Korczak
 • 4  
   
 • 5  
   
baner

Ważne wydarzenie LOK

 

 lok opatow 2014 201518

Liga Obrony Kraju Zarząd Powiatowo - Miejski w Kłobucku oraz Szklone Koło LOK w Opatowie zorganizowały w dniu 07.11.2014 r. Powiatowe Mistrzostwa Strzeleckie. Celem mistrzostw było uczczenie 96 rocznicy Odzyskania Niepodległości oraz popularyzacja sportu strzeleckiego wśród młodzieży. Naszą szkołę pod opieką nauczyciela historii oraz szkolnego opiekuna LOK Pawła Brdąkały reprezentowali uczniowie : Mateusz Różański, Bartosz Wilk, Dominik Gloc ( I zespół), Martyna Kiepura, Paulina Puchała, 
Roksana Słonina(II zespół), Szymon Wilk, Łukasz Palasiński, Tomasz Kraszewski(III zespół). W klasyfikacji zespołowej najwyższe miejsce jakie nasi nasi zawodnicy uzyskali to IX miejsce natomiast w kategorii indywidualnej gimnazjalista znakomite III miejsce uzyskał Mateusz Różański co jest dużym osiągnięciem biorąc pod uwagę ilość zgłoszonych zawodników. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy na następne zawody.

 

Nasza szkoła bierze udział w projektach

kapital_ludzki.jpgmleko.pngowoce.pngpierwzse_uczniowskie.pngradosna.png
Copyright © 2013. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg