^Back To Top
 • 1  
  Nie ma większe­go bo­gac­twa w na­rodzie nad światłych obywateli.                                                                                    Jan Paweł II
 • 2  
  Szkoła powinna dążyć do tego, by młody człowiek opuszczał ją jako harmonijna osobowość, a nie jako specjalista.                                                                                                                              Albert Einstein
 • 3  
  Nie takie ważne żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, ale żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.                                                                                                                              Janusz Korczak
 • 4  
   
 • 5  
   
baner

Komunikat w związku z akcją strajkową

Szanowni Rodzice!

Informujemy, że od  24 kwietnia 2019 r.  w naszej placówce będzie trwał strajk nauczycieli. Świetlica jest otwarta w godzinach 7.30 - 14.00.  Mając na uwadze  nadzwyczajne okoliczności, na bieżąco  monitorujemy sytuację i będziemy podejmować wszelkie możliwe działania celem przekazywania aktualnych informacji związanych z zapewnieniem uczniom należytej opieki w trakcie strajku, a także organizacji pracy szkoły. Prosimy o śledzenie informacji w mediach oraz na stronie szkoły.

p.o.Dyrektora Szkoły

Nasza szkoła bierze udział w projektach

kapital_ludzki.jpgmleko.pngowoce.pngpierwzse_uczniowskie.pngradosna.png
Copyright © 2013. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg