^Back To Top
 • 1  
  Nie ma większe­go bo­gac­twa w na­rodzie nad światłych obywateli.                                                                                    Jan Paweł II
 • 2  
  Szkoła powinna dążyć do tego, by młody człowiek opuszczał ją jako harmonijna osobowość, a nie jako specjalista.                                                                                                                              Albert Einstein
 • 3  
  Nie takie ważne żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, ale żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.                                                                                                                              Janusz Korczak
 • 4  
   
 • 5  
   
baner

Warsztaty kulinarne 2019

warsztaty kulinarne201910W dniu  5.02.2019r. uczniowie klas VI, VII i VIII wraz z panią Niną Więdłocha oraz Wiolettą Szczygielską odbyli wizytę w Zespole Szkół nr 1 w Kłobucku. Podczas tego pobytu uczestniczyli w wykładzie na temat zdrowego żywienia oraz warsztatach kulinarnych. Uczniowie samodzielnie przygotowali  posiłek oraz słodką przekąskę w postaci rogalików. Zdobyta wiedza oraz praktyczne doświadczenie zapewne zaowocuje podczas zdrowych nawyków żywieniowych naszych uczniów. Kierujemy ogromne podziękowania dla nauczycieli oraz uczniów z klasy o profilu gastronomicznym za wspaniałe przygotowanie naszych warsztatów!!!

Nasza szkoła bierze udział w projektach

kapital_ludzki.jpgmleko.pngowoce.pngpierwzse_uczniowskie.pngradosna.png
Copyright © 2013. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg