^Back To Top
 • 1  
  Nie ma większe­go bo­gac­twa w na­rodzie nad światłych obywateli.                                                                                    Jan Paweł II
 • 2  
  Szkoła powinna dążyć do tego, by młody człowiek opuszczał ją jako harmonijna osobowość, a nie jako specjalista.                                                                                                                              Albert Einstein
 • 3  
  Nie takie ważne żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, ale żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.                                                                                                                              Janusz Korczak
 • 4  
   
 • 5  
   
baner

Orszak Trzech Króli w Kłobucku

orszak20186 stycznia 2019 roku, w niedzielę,  uczestniczyliśmy już po raz trzeci w  Orszaku Trzech Króli w Kłobucku. Przeszliśmy w barwnym orszaku ulicami miasta, a następnie wzięliśmy udział we wspólnym kolędowaniu na Rynku im. Jana Pawła II. Naszą szkołę na scenie reprezentowali już po raz drugi uczniowie klasy II, którzy przybyli wraz ze swoimi rodzicami. Obecna była też pani Dyrektor Barbara Karoń.  Przygotowani przez  panie : Jolantę Żmudzką i Małgorzatę Wieczorek, wykonali pięknie piosenkę pt."Przychodzimy do stajenki". Nasz udział w takiej uroczystości ma zachęcać uczniów, nauczycieli i rodziców do wspólnego , radosnego śpiewania kolęd i piosenek świątecznych, jak również odkrywania bogatej tradycji związanej z kolędowaniem.

Nasza szkoła bierze udział w projektach

kapital_ludzki.jpgmleko.pngowoce.pngpierwzse_uczniowskie.pngradosna.png
Copyright © 2013. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg