^Back To Top
 • 1  
  Nie ma większe­go bo­gac­twa w na­rodzie nad światłych obywateli.                                                                                    Jan Paweł II
 • 2  
  Szkoła powinna dążyć do tego, by młody człowiek opuszczał ją jako harmonijna osobowość, a nie jako specjalista.                                                                                                                              Albert Einstein
 • 3  
  Nie takie ważne żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, ale żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.                                                                                                                              Janusz Korczak
 • 4  
   
 • 5  
   
baner

Konkurs Historyczny "Moja Niepodległość"

moja niepodleglosc2018112W naszej szkole odbył się konkurs historyczny z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę pod hasłem "Moja Niepodległość". Uczniowie wykazali się ogromną wiedzą z zakresu wiedzy historycznej - Polska i Europa (1914 - 1939).  Ze względu na wiek uczniów konkurs został podzielony na dwie kategorie klasy V-VII oraz klasy VIII - III g. Testy różniły się stopniem trudności.

W kategorii klas V-VII

I miejsce - Karolina Sikorska,

II miejsce- Julia Chłąd, Szymon Bastek,

III miejsce - Kinga Bugaj, Mateusz Grygiel.

W kategorii klas VIII - III g

I miejsce - Dorota Wąs,

II miejsce- Julia Lada, Zofia Lada,

III miejsce Kinga Jarząbek.

Konkurs ten został przeprowadzony z inicjatywy nauczyciela historii Pawła Brdąkały, nauczyciele wspomagający przebieg konkursu to nauczyciele: Agata Sosnowska oraz Agnieszka Brzozowska.

Nasza szkoła bierze udział w projektach

kapital_ludzki.jpgmleko.pngowoce.pngpierwzse_uczniowskie.pngradosna.png
Copyright © 2013. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg