^Back To Top
 • 1  
  Nie ma większe­go bo­gac­twa w na­rodzie nad światłych obywateli.                                                                                    Jan Paweł II
 • 2  
  Szkoła powinna dążyć do tego, by młody człowiek opuszczał ją jako harmonijna osobowość, a nie jako specjalista.                                                                                                                              Albert Einstein
 • 3  
  Nie takie ważne żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, ale żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.                                                                                                                              Janusz Korczak
 • 4  
   
 • 5  
   
baner

Lata 20 lata 30

lata20 2018 201921Uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie uczestniczyli w kolejnej audycji muzyczno-tanecznej. Tym razem cofnęliśmy się do lat 20-tych, do lat 30-tych. Prowadzący przypomnieli ważne wydarzenia z historii Polski i świata wzbogacając wykład pokazem tanecznym. Dodatkową atrakcją było uczestnictwo dzieci w pokazach teatralnych i zabawach tematycznych.

Nasza szkoła bierze udział w projektach

kapital_ludzki.jpgmleko.pngowoce.pngpierwzse_uczniowskie.pngradosna.png
Copyright © 2013. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg