^Back To Top
  • 1  
    Nie ma większe­go bo­gac­twa w na­rodzie nad światłych obywateli.                                                                                    Jan Paweł II
  • 2  
    Szkoła powinna dążyć do tego, by młody człowiek opuszczał ją jako harmonijna osobowość, a nie jako specjalista.                                                                                                                              Albert Einstein
  • 3  
    Nie takie ważne żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, ale żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.                                                                                                                              Janusz Korczak
  • 4  
     
  • 5  
     
baner

Dzień Edukacji Narodowej

DEN 2018 20190915 października 2018 r. odbyła się w naszej szkole wielka uroczystość. W wyjątkową atmosferę wprowadzili nas uczniowie klasy II, którzy z wychowawczynią J.Żmudzką przygotowali apel z okazji Dnia Edukacji. Następnie p.A.Hutna wraz ze swoją klasą przystąpiła do uroczystego pasowania na uczniów klasy I. Pierwszaki mieli do pokonania wiele zadań, zdobywając kolejno 5 kluczy do wiedzy. Dzieci musiały zaprezentować swoje umiejętności wokalne, recytatorskie, matematyczne oraz wykazać się odwagą. Po zaliczeniu wszystkich kategorii nastąpił moment ślubowania i pasowania pierwszaków na uczniów Szkoły Podstawowej w Łobodnie. W tym wyjątkowym dniu uczniowie klasy pierwszej zostali obdarowani wieloma upominkami. Ten dzień z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci.

Nasza szkoła bierze udział w projektach

kapital_ludzki.jpgmleko.pngowoce.pngpierwzse_uczniowskie.pngradosna.png
Copyright © 2013. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg