^Back To Top
 • 1  
  Nie ma większe­go bo­gac­twa w na­rodzie nad światłych obywateli.                                                                                    Jan Paweł II
 • 2  
  Szkoła powinna dążyć do tego, by młody człowiek opuszczał ją jako harmonijna osobowość, a nie jako specjalista.                                                                                                                              Albert Einstein
 • 3  
  Nie takie ważne żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, ale żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.                                                                                                                              Janusz Korczak
 • 4  
   
 • 5  
   
baner

Liga zadaniowa

Jeden procent

Mapa dojazdu

Warsztaty edukacyjne

PART 1538550042649Klasa II wraz z wychowawcą mgr Jolantą Żmudzką uczestniczyła w warsztatach edukacyjnych " Majsterkowo" w Castoramie. Dzieci pod bacznym okiem instruktorki szlifowały, skęcały i malowały wykonane z przygotowanych wcześniej elementów drewniane pociągi. Pracowały z dużą ciekawością i zaangażowaniem bawiąc się przy tym wyśmienicie.

Na koniec uczniowie otrzymali od firmy upominki i pamiątkowe dyplomy.

W drodze powrotnej do domu zawotano także do
Mc Donalda. Wycieczka należała do bardzo udanych
i pouczających.

Nasza szkoła bierze udział w projektach

kapital_ludzki.jpgmleko.pngowoce.pngpierwzse_uczniowskie.pngradosna.png
Copyright © 2013. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg