^Back To Top
 • 1  
  Nie ma większe­go bo­gac­twa w na­rodzie nad światłych obywateli.                                                                                    Jan Paweł II
 • 2  
  Szkoła powinna dążyć do tego, by młody człowiek opuszczał ją jako harmonijna osobowość, a nie jako specjalista.                                                                                                                              Albert Einstein
 • 3  
  Nie takie ważne żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, ale żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.                                                                                                                              Janusz Korczak
 • 4  
   
 • 5  
   
baner

Liga zadaniowa

Jeden procent

Mapa dojazdu

Wyjazd do Consonni

Consoni2018 20190111 września uczniowie z klas I i II wraz z wychowawcami J. Żmudzką i A. Hutną odwiedzili Folwark Kamyk, gdzie brali udział w warsztatach kulinarnych. Każde dziecko po wejściu na halę produkcyjną, chcąc poczuć się jak prawdziwy cukiernik, otrzymało fartuszek i czapkę ochronną.

Uczniowie pod bacznym okiem instruktorów lepili „Minionki’’ z kolorowego marcepana, lukrowali ciasteczka i przyozdabiali piernikowe serca . Zabawy było co nie miara. Firma Consonni nie zapomniała również o słodkich upominkach dla rodziców dzieci. Wycieczka do Kamyka należała do bardzo udanych.

Nasza szkoła bierze udział w projektach

kapital_ludzki.jpgmleko.pngowoce.pngpierwzse_uczniowskie.pngradosna.png
Copyright © 2013. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg