^Back To Top
 • 1  
  Nie ma większe­go bo­gac­twa w na­rodzie nad światłych obywateli.                                                                                    Jan Paweł II
 • 2  
  Szkoła powinna dążyć do tego, by młody człowiek opuszczał ją jako harmonijna osobowość, a nie jako specjalista.                                                                                                                              Albert Einstein
 • 3  
  Nie takie ważne żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, ale żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.                                                                                                                              Janusz Korczak
 • 4  
   
 • 5  
   
baner

Ogólnopolski Konkurs "Zuch"

laureat- zuch-2018-2019Uczennice klasy III Szkoły Podstawowej wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie „Zuch”, do którego przygotowała je p. Anita Pietrzyk. Dyplomy laureata otrzymały uczennice: Iza Głąb ( V miejsce w Polsce) oraz Oliwia Lada ( XI miejsce w Polsce).

Wycieczka do Opola

opole2018-20190310 czerwca uczniowie klas 1 i 3 wraz z wychowawcami i rodzicami wyruszyli na wycieczkę do Opola. Przy sprzyjającej pogodzie uczestnicy wyjazdu zwiedzili skansen wsi opolskiej oraz opolskie zoo. Wszyscy wrócili z dużym bagażem wrażeń, w świetnym nastoju.

Dzień Języków Europejskich

dzien jezykow europ 2018-201924Po raz kolejny w szkole odbył się Dzień Języków Europejskich. Dzieci miały możliwość zaprezentowania swoich talentów i wiedzy. Całą imprezę uświetniła obecność zaproszonych gości z Ukrainy. Podsumowaniem całego wydarzenia stało się wręczenie dyplomów uczniom zaangażowanym w konkursie Big Challenge.

Dziękujemy nauczycielom i uczniom za przybliżenie nam zwyczajów panujących w wybranych krajach europejskich.

Nasza szkoła bierze udział w projektach

kapital_ludzki.jpgmleko.pngowoce.pngpierwzse_uczniowskie.pngradosna.png
Copyright © 2013. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg