^Back To Top
 • 1  
  Nie ma większe­go bo­gac­twa w na­rodzie nad światłych obywateli.                                                                                    Jan Paweł II
 • 2  
  Szkoła powinna dążyć do tego, by młody człowiek opuszczał ją jako harmonijna osobowość, a nie jako specjalista.                                                                                                                              Albert Einstein
 • 3  
  Nie takie ważne żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, ale żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.                                                                                                                              Janusz Korczak
 • 4  
   
 • 5  
   
baner

Liga zadaniowa

Jeden procent

Mapa dojazdu

POWIATOWY KONKURS LITERACKI „Tworzę własne opowiadanie”

Liter 2017 2018Szkoła Podstawowa w Łobodnie wraz z Biblioteką Publiczną w Kłobucku zorganizowały dla klas I-III Powiatowy Konkurs Literacki „Tworzę własne opowiadanie” pod patronatem Starosty Powiatu Kłobuckiego i Burmistrza Kłobucka.

Rywalizacja miała charakter otwarty i wzięło w niej udział prawie trzydzieścioro dzieci z różnych szkół powiatu kłobuckiego, chcących zaprezentować własną twórczość literacką. Konkurs polegała na napisaniu ciekawej, humorystycznej i krótkiej (ograniczonej wyznaczoną ilością znaków )opowieści, będącej kontynuacją przygotowanego przez organizatorów wstępu.

Uroczystość rozstrzygnięcia konkursu i wręczenia nagród zwycięzcom nastąpiło w obecności wielu zaproszonych gości w dniu 30 maja 2018r. w budynku sportowym mieszczącym Filie Biblioteczną w Łobodnie.

Zwycięzcy konkursu w poszczególnych kategoriach:

Klasa I

I miejsce Filip Leśniowski ZSP w Miedźnie

II miejsce Karolina Musiał ZSP w Łobodnie

III miejsce Liliana Wróblewska SP nr 3 w Kłobucku

III miejsce Kaja Kotynia ZSP w Łobodnie

Klasa II

I miejsce Karolina Suchanek SP nr 2 w Kłobucku

Klasa III

I miejsce Maja Stępień SP nr 1 w Kłobucku

II miejsce Emilia Mrowiec ZSP w Łobodnie

III miejsce Jakub Kott ZSP w Kamyku

III miejsce Kamil Pełka ZSP w Miedźnie.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

Nasza szkoła bierze udział w projektach

kapital_ludzki.jpgmleko.pngowoce.pngpierwzse_uczniowskie.pngradosna.png
Copyright © 2013. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg