^Back To Top
 • 1  
  Nie ma większe­go bo­gac­twa w na­rodzie nad światłych obywateli.                                                                                    Jan Paweł II
 • 2  
  Szkoła powinna dążyć do tego, by młody człowiek opuszczał ją jako harmonijna osobowość, a nie jako specjalista.                                                                                                                              Albert Einstein
 • 3  
  Nie takie ważne żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, ale żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.                                                                                                                              Janusz Korczak
 • 4  
   
 • 5  
   
baner

Powiatowy Konkurs Literacki

herbert

Kornelia Drab (kl III gim.) zajęła I miejsce , a Dorota Wąs (kl IIIgim) – III miejsce w Powiatowym Konkursie Literackim „ Od Herberta do Pulitzera” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Białej. Uczennice pod kierunkiem Haliny Nowak napisały felietony inspirowane wierszem Zbigniewa Herberta pt: „ O dwu nogach Pana Cogito”. Gratulujemy sukcesu.

Nasza szkoła bierze udział w projektach

kapital_ludzki.jpgmleko.pngowoce.pngpierwzse_uczniowskie.pngradosna.png
Copyright © 2013. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg