^Back To Top
 • 1  
  Nie ma większe­go bo­gac­twa w na­rodzie nad światłych obywateli.                                                                                    Jan Paweł II
 • 2  
  Szkoła powinna dążyć do tego, by młody człowiek opuszczał ją jako harmonijna osobowość, a nie jako specjalista.                                                                                                                              Albert Einstein
 • 3  
  Nie takie ważne żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, ale żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.                                                                                                                              Janusz Korczak
 • 4  
   
 • 5  
   
baner

Wycieczka do Osikowej Doliny

osikowadolina

W dniu 8 maja 2018r. Klasy I-III naszej szkoły wraz z nauczycielkami: J.Zmudzką, A.Hutną, M.Wieczorek i I.Patrzykowską odbyły wycieczkę szkolną do Osikowej Doliny w Koziegłowach. Dzieci z dużym zainteresowaniem uczestniczyły w ciekawych warsztatach edukacyjnych, wykonując piękne komp[ozycje plastyczne. Organizatorzy zapewnili wszystkim sporo zabawy i humoru. Na koniec w ogrodach Osikowej Doliny dzieci otrzymały ciepły posiłek, po którym miały czas na wspólne gry i puszczanie baniek mydlanych. Wycieczka była bardzo udana, przyjemna i pouczająca.

Nasza szkoła bierze udział w projektach

kapital_ludzki.jpgmleko.pngowoce.pngpierwzse_uczniowskie.pngradosna.png
Copyright © 2013. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg