^Back To Top
 • 1  
  Nie ma większe­go bo­gac­twa w na­rodzie nad światłych obywateli.                                                                                    Jan Paweł II
 • 2  
  Szkoła powinna dążyć do tego, by młody człowiek opuszczał ją jako harmonijna osobowość, a nie jako specjalista.                                                                                                                              Albert Einstein
 • 3  
  Nie takie ważne żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, ale żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.                                                                                                                              Janusz Korczak
 • 4  
   
 • 5  
   
baner

"Zabawa urodzinowa H.Christiana Andersena"

Andersen2017 20184W dniu 13 kwietnia 2018r. uczniowie klasy I - Karolina Musiał i Cyprian Białek wraz z wych. Jolantą Żmudzką uczestniczyli w "Zabawie urodzinowej H.Christiana Andersena. Wydarzenie to zostało zorganizowane w Szkole Podstawowej nr 3 w Kłobucku. Głównym celem spotkania było sprawdzenie stopnia znajomości baśni, umiejętność zaprezentowania scenki wybranego fragmentu baśni, rozwijanie fantazji i  wyobraźni uczniów oraz poznawanie twórczości i budznie zainteresowań czytelniczych H. Ch. Andersena

Karolinka i Cyprian bardzo dobrze sprawdzili się w odgadywaniu tytułów czytanych fragmentów baśni, w rozwiązywaniu zagadek, odpowiadaniu na pytania konkursowe i malowaniu scenki z wybranej baśni zdobywając III miejsce.

Nasza szkoła bierze udział w projektach

kapital_ludzki.jpgmleko.pngowoce.pngpierwzse_uczniowskie.pngradosna.png
Copyright © 2013. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg