^Back To Top
 • 1  
  Nie ma większe­go bo­gac­twa w na­rodzie nad światłych obywateli.                                                                                    Jan Paweł II
 • 2  
  Szkoła powinna dążyć do tego, by młody człowiek opuszczał ją jako harmonijna osobowość, a nie jako specjalista.                                                                                                                              Albert Einstein
 • 3  
  Nie takie ważne żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, ale żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.                                                                                                                              Janusz Korczak
 • 4  
   
 • 5  
   
baner

Powiatowy Turniej Warcabowy 2018

warc 2017 20183W dniu 10 kwietnia 2018r. uczniowie naszej szkoły, po przygotowaniu przez Panią Wiolettę Szczygielską wzięli udział w Powiatowym Turnieju Warcabowym w Szkole Podstawowej nr 2 w Kłobucku. Kolejny raz nasi reprezentanci pokazali wysoki poziom swoich umiejętności, zdolności oraz przygotowania, co przełożyło się na doskonałe wyniki końcowe: Filip Wojtysek z kl.II Gimn. zajął pierwsze miejsce i zdobył tytuł mistrza powiatu, Kacper Szymański z kl.IV zajął II miejsce. Gratulujemy naszym mistrzom i dziękujemy za wspaniałą reprezentację naszej szkoły!!!

Nasza szkoła bierze udział w projektach

kapital_ludzki.jpgmleko.pngowoce.pngpierwzse_uczniowskie.pngradosna.png
Copyright © 2013. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg