^Back To Top
 • 1  
  Nie ma większe­go bo­gac­twa w na­rodzie nad światłych obywateli.                                                                                    Jan Paweł II
 • 2  
  Szkoła powinna dążyć do tego, by młody człowiek opuszczał ją jako harmonijna osobowość, a nie jako specjalista.                                                                                                                              Albert Einstein
 • 3  
  Nie takie ważne żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, ale żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.                                                                                                                              Janusz Korczak
 • 4  
   
 • 5  
   
baner

Wieczornica. Zima w utworach dla dzieci

wieczornica 2017 201801Gminny konkurs recytatorski „Wieczornica. Zima w utworach dla dzieci”

Jednym z zadań szkoły jest rozwijanie i pielęgnowanie uczniowskich talentów. Właśnie z tego powodu 15 lutego 2018 r. po raz kolejny w Szkole Podstawowej im. M. Konopnickiej w Łobodnie odbył się konkurs recytatorski dla uczniów klas I-III. Do konkursu uczniów zgłosiły szkoły: SP w Łobodnie, SP w Białej, SP w Libidzy, SP nr 2 w Kłobucku, SP nr 3 w Kłobucku.

Konkurs miał formę wieczornicy, aby umożliwić rodzicom podziwianie talentu swoich dzieci i wspólne spędzenie czasu wolnego. Motywem przewodnim w wierszach była zima. Organizatorkami były panie: Anita Pietrzyk, Agata Sosnowska, Nina Więdłocha. Nad całością czuwała pani dyrektor Barbara Karoń. Barwnych prezentacji wierszy wysłuchali również zaproszeni goście: Burmistrz Kłobucka p. Jerzy Zakrzewski, radni z Łobodna: Tomasz Kasprzyk i Marcin Wojtysek, którzy ufundowali dla uczestników słodkie upominki.

Jury w składzie: p. Halina Mrowiec, p. Alicja Wylęgała, p. Halina Nowak wyłoniło następujących zwycięzców:

I miejsce Anna Kasprzyk

II miejsce Emilia Mrowiec

III miejsce Mateusz Urbański

Wyróżnienia otrzymali: Leon Kuśmierski, Julia Poraj –Koźmińska, Tymoteusz Dąbrowski, ZuzannaZawisza, Adam Szafer.

Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali z rąk Burmistrza Kłobucka p. Jerzego Zakrzewskiego dyplomy i nagrody. Dzięki sponsorom, których pozyskały organizatorki, zgromadzeni mogli liczyć na poczęstunek, a uczestnicy konkursu na wspaniałe nagrody.

Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, a uczniom gratulujemy wspaniałych występów.

Nasza szkoła bierze udział w projektach

kapital_ludzki.jpgmleko.pngowoce.pngpierwzse_uczniowskie.pngradosna.png
Copyright © 2013. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg