^Back To Top
 • 1  
  Nie ma większe­go bo­gac­twa w na­rodzie nad światłych obywateli.                                                                                    Jan Paweł II
 • 2  
  Szkoła powinna dążyć do tego, by młody człowiek opuszczał ją jako harmonijna osobowość, a nie jako specjalista.                                                                                                                              Albert Einstein
 • 3  
  Nie takie ważne żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, ale żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.                                                                                                                              Janusz Korczak
 • 4  
   
 • 5  
   
baner

Liga zadaniowa

Jeden procent

Mapa dojazdu

Dzień Babci i Dziadka

dzien b dW dniu 18 stycznia 2018r w klasie I odbyło się uroczyste spotkanie z babciami i dziadkami z okazji ich świeta. Uczniowie pod kierunkiem wych. Jolanty Żmudzkiej zaprezentowali swoje umiejętności w insceniazcji, tańcu i spiewie. Samodzielnie wykonane upominki w formie serduszek były prezentami dla wyjatkowych osób w życiu dzieci: babci i dziadka. Przygotowany był również przez mamy pierwszoklasistó słodki poczęstunek. Całości wydarzenia towarzyszyła miła i ciepła atmosfera.

Nasza szkoła bierze udział w projektach

kapital_ludzki.jpgmleko.pngowoce.pngpierwzse_uczniowskie.pngradosna.png
Copyright © 2013. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg