^Back To Top
 • 1  
  Nie ma większe­go bo­gac­twa w na­rodzie nad światłych obywateli.                                                                                    Jan Paweł II
 • 2  
  Szkoła powinna dążyć do tego, by młody człowiek opuszczał ją jako harmonijna osobowość, a nie jako specjalista.                                                                                                                              Albert Einstein
 • 3  
  Nie takie ważne żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, ale żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.                                                                                                                              Janusz Korczak
 • 4  
   
 • 5  
   
baner

Liga zadaniowa

Jeden procent

Mapa dojazdu

"Let's sing winter songs"

kon pio ang 201823"Let's sing winter songs"

Pod taką nazwą odbył się 16 stycznia w naszej szkole Konkurs Piosenki Anglojęzycznej dla uczniów Szkoły Podstawowej. Konkurs miał za zadanie promowanie nauki języka angielskiego poprzez śpiewanie piosenek związanych z zimą i Bożym Narodzeniem. Na scenie wystąpiło 15 dziewcząt z klas IV, V i VII, które świetnie zaśpiewały po angielsku i rozbawiły publiczność. W roli prowadzących i jury konkursu sprawdziły się uczennice Gimnazjum bardzo dobrze znające język angielski: Kornelia Drab, Dorotka Wąs i Paulina Karbowiak. Konkurs przeprowadziły Ewa Jasiutowicz i Izabela Wypych. Gratulujemy uczennicom talentów i odwagi!

Nasza szkoła bierze udział w projektach

kapital_ludzki.jpgmleko.pngowoce.pngpierwzse_uczniowskie.pngradosna.png
Copyright © 2013. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg