^Back To Top
 • 1  
  Nie ma większe­go bo­gac­twa w na­rodzie nad światłych obywateli.                                                                                    Jan Paweł II
 • 2  
  Szkoła powinna dążyć do tego, by młody człowiek opuszczał ją jako harmonijna osobowość, a nie jako specjalista.                                                                                                                              Albert Einstein
 • 3  
  Nie takie ważne żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, ale żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.                                                                                                                              Janusz Korczak
 • 4  
   
 • 5  
   
baner

Nietypowy spektakl

czer kap 201721Dnia 15 grudnia 2017 roku uczniowie naszej szkoły mieli okazję obejrzeć przedstawienie, pt:"Czerwony Kapturek-wersja dzisiejsza" przygotowane przez klasę III gimnazjum pod kierunkiem mgr Anny Tomeckiej. Aktorzy i pomysłodawcy przedstawienia zaprezentowali Czerwonego Kapturka jako swoją rówieśniczkę z telefonem komórkowym i kontem na Facebooku. Na przykładzie głównej bohaterki pokazali, jakie według nich, zagrożenia ze strony internetu mogą czyhać na każdego z nas. Publiczność zgromadzona na przedstawieniu mogła liczyć nie tylko na pouczające morały, ale także na dobry humor, który nie opuszczał naszego spektaklu.

Wielkie brawa za ogromną odwagę, fantastyczną grę aktorską i pomysł realizacji sztuki należą się naszym młodym talentom aktorskim: Piotrkowi Kasprzykowi, który wcielił się w rolę przebojowego Czerwonego Kapturka, Mikołajowi Puchale za rolę Wilka, Mateuszowi Mól za nieustępliwego Leśniczego, Emilii Wośtak za rolę Mamy Czerwonego Kapturka, Uli Dubale, która zagrała Babcię, naszym sympatycznym Myszkom- Paulinie Karbowiak, Wiktorii Mazurek, Natalii Kępie, Kamili Ulewińskiej oraz Drzewom- Pawłowi Dabioch, Filipowi Wojtysek, Dominikowi Sołtysiak. Bajka nie zaczęłaby się bez Narratora- Kornelii Drab. O scenografię zadbali między innymi Jakub Jędrysiak, Paweł Olszewski oraz Eryk Kasprzyk. 

Po gromkich brawach dla naszych aktorów można stwierdzić, że przedstawienie bardzo się podobało i wywarło duże wrażenie na widzach. Gratulujemy pomysłu i czekamy na równie ciekawe przedstawienia naszych utalentowanych uczniów. 

Nasza szkoła bierze udział w projektach

kapital_ludzki.jpgmleko.pngowoce.pngpierwzse_uczniowskie.pngradosna.png
Copyright © 2013. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg