^Back To Top
 • 1  
  Nie ma większe­go bo­gac­twa w na­rodzie nad światłych obywateli.                                                                                    Jan Paweł II
 • 2  
  Szkoła powinna dążyć do tego, by młody człowiek opuszczał ją jako harmonijna osobowość, a nie jako specjalista.                                                                                                                              Albert Einstein
 • 3  
  Nie takie ważne żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, ale żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.                                                                                                                              Janusz Korczak
 • 4  
   
 • 5  
   
baner

Liga zadaniowa

Jeden procent

Mapa dojazdu

Osiągnięcia uczniów Gminnym Turnieju Szachowym

GminTurSzach2017W dniu 5 grudnia 2017r. uczniowie naszej szkoły, po przygotowaniu przez Panią Wiolettę Szczygielską, wzięli udział w Gminnym Turnieju Szachowym w Szkole Podstawowej nr 1 w Kłobucku. Do zawodów przystąpił Karol Puchała z kl.V, który zajął III miejsce oraz Jakub Ulatowski z kl.IV, który zdobył pół punkta mniej i zajął niewiele niższą lokatę. Dziękujemy bardzo za wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły oraz gratulujemy wysokich wyników!!!

Nasza szkoła bierze udział w projektach

kapital_ludzki.jpgmleko.pngowoce.pngpierwzse_uczniowskie.pngradosna.png
Copyright © 2013. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg