^Back To Top
 • 1  
  Nie ma większe­go bo­gac­twa w na­rodzie nad światłych obywateli.                                                                                    Jan Paweł II
 • 2  
  Szkoła powinna dążyć do tego, by młody człowiek opuszczał ją jako harmonijna osobowość, a nie jako specjalista.                                                                                                                              Albert Einstein
 • 3  
  Nie takie ważne żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, ale żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.                                                                                                                              Janusz Korczak
 • 4  
   
 • 5  
   
baner

VII PACZKA DLA BOHATERA

Zachęcam do wzięcia udziału w kolejnej edycji charytatywnej akcji, która ma na celu zgromadzenie żywności trwałej, środków czystości oraz wielu innych rzeczy niezbędnych do życia w godnych warunkach.

Zbiórka zorganizowana jest dla BOHATERÓW - patriotów i oddanych Ojczyźnie obywateli, którzy m.in. walczyli o wolność, suwerenność i niepodległość Ojczyzny w formacjach Wojska Polskiego, podziemnych organizacjach ruchu oporu, byłych więźniów hitlerowskich obozów koncentracyjnych, stalinowskich łagrów i innych obywateli oddanych naszej Ojczyźnie.

Nasi Bohaterowie – patrioci potrzebują poniższych artykułów:
żywność trwała (soki, herbata, kawa, makarony, ryż, dżemy, konserwy mięsne, rybne, olej)
witaminy, syropy, środki opatrunkowe
środki czystości (pasta do zębów, proszek do prania, płyny do kąpieli, płyny do płukania, płyny do mycia podłóg, ściereczki, szampony, balsamy wszystko co potrzebne do higieny osobistej oraz do sprzątania mieszkania)
wszystko co chcecie przekazać Bohaterom :-)

W połowie grudnia – przed Świętami Bożego Narodzenia - paczki zostaną rozwiezione do Bohaterów. Organizatorzy mają nadzieję, że ich apel, tak jak w latach poprzednich, nie pozostanie bez odpowiedzi oraz liczą na Państwa wsparcie.

 

Zbiórką na terenie naszej szkoły zajmuje się P.Wioletta Szczygielska (świetlica) a trwa ona do 10 grudnia 2017.

 

 • Jeśli znacie Państwo Bohatera - byłego żołnierza, który powinien otrzymać paczkę na święta w ramach niniejszej akcji, proszę o zgłoszenie do w/w osoby zajmującej się zbiórką.

Nasza szkoła bierze udział w projektach

kapital_ludzki.jpgmleko.pngowoce.pngpierwzse_uczniowskie.pngradosna.png
Copyright © 2013. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg