^Back To Top
 • 1  
  Nie ma większe­go bo­gac­twa w na­rodzie nad światłych obywateli.                                                                                    Jan Paweł II
 • 2  
  Szkoła powinna dążyć do tego, by młody człowiek opuszczał ją jako harmonijna osobowość, a nie jako specjalista.                                                                                                                              Albert Einstein
 • 3  
  Nie takie ważne żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, ale żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.                                                                                                                              Janusz Korczak
 • 4  
   
 • 5  
   
baner

WAŻNE!!! REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA!

 

 1. Wszystkie dzieci, których rodzice złożyli „Deklaracje o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego” mają zapewnione miejsce w przedszkolu na rok szkolny 2021/22.
 2. Wszystkie dzieci, których rodzice złożyli „Wnioski o przyjęcie do przedszkola” zostały zakwalifikowane do przyjęcia do przedszkola na rok szkolny 2021/22, ale w terminie do 13 kwietnia 2021 r. rodzice są zobowiązani do złożenia w sekretariacie „Oświadczeń woli”. Druk jest dostępny w sekretariacie lub do pobrania ze strony internetowej szkoły. Brak pisemnego potwierdzenia woli zapisu jest jednoznaczny z rezygnacją z dalszego procesu rekrutacji.

 

Oświadczenie woli

Nasza szkoła bierze udział w projektach

kapital_ludzki.jpgmleko.pngowoce.pngpierwzse_uczniowskie.pngradosna.png
Copyright © 2013. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg