^Back To Top
 • 1  
  Nie ma większe­go bo­gac­twa w na­rodzie nad światłych obywateli.                                                                                    Jan Paweł II
 • 2  
  Szkoła powinna dążyć do tego, by młody człowiek opuszczał ją jako harmonijna osobowość, a nie jako specjalista.                                                                                                                              Albert Einstein
 • 3  
  Nie takie ważne żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, ale żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.                                                                                                                              Janusz Korczak
 • 4  
   
 • 5  
   
baner

Wyniki szkolnego konkursu

Ogłaszamy wynik konkursu „MOJA MIEJSCOWOŚĆ ZIMĄ”. Zadaniem konkursowym było wykonanie zdjęcia ukazującego miejscowość Łobodno zimą. Interpretacja tematu była dowolna.
W konkursie zwyciężyła Emilia Mrowiec z klasy VI. Jako jedyna z wszystkich uczniów przysłała zdjęcia na konkurs, co tym bardziej doceniamy. Gratulujemy Emilce i z dumą prezentujemy jej fotografie. Zdjęcia ukazują pole w Łobodnie przy drodze między wodociągami a Kamykiem. Pozostałych uczniów zachęcamy do udziału w przyszłych konkursach.
na konkurs2

Nasza szkoła bierze udział w projektach

kapital_ludzki.jpgmleko.pngowoce.pngpierwzse_uczniowskie.pngradosna.png
Copyright © 2013. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg