^Back To Top
 • 1  
  Nie ma większe­go bo­gac­twa w na­rodzie nad światłych obywateli.                                                                                    Jan Paweł II
 • 2  
  Szkoła powinna dążyć do tego, by młody człowiek opuszczał ją jako harmonijna osobowość, a nie jako specjalista.                                                                                                                              Albert Einstein
 • 3  
  Nie takie ważne żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, ale żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.                                                                                                                              Janusz Korczak
 • 4  
   
 • 5  
   
baner

Konkurs Piosenki Europejskiej

Dzieci z naszego Przedszkola wzięły udział w ,,Konkursie Piosenki Europejskiej” organizowanym przez Przedszkole Gminne nr 5 im. J. Brzechwy w Kłobucku pod patronatem Burmistrza Kłobucka Pana Jerzego Zakrzewskiego oraz Szkołę Języków Obcych Green School. Konkurs przeznaczony był dla dzieci przedszkolnych w wieku 4, 5 i 6 lat. Do udziału w konkursie zgłosiło się 17 wokalistów z przedszkoli w naszej gminie.

Z dumą ogłaszamy, że dzieci z naszego przedszkola zajęły miejsca na podium:

MIEJSCE I:

Hanna Jasińska

Bartosz Patyk

MIEJSCE II:

Zofia Kotyl

MIEJSCE III:

Marita Patrzykowska

Jednym słowem mamy w przedszkolu WIELKIE TALENTY ARTYSTYCZNE

Brawa dla maluchów za odwagę.

GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM !!!

Występy naszych zdolnych przedszkolaków w "Konkursie Piosenki Europejskiej”:

Hania Jasińska

https://www.facebook.com/watch/?v=266716284718306

Bartuś Patyk

https://www.facebook.com/watch/?v=1288947744793884

Zosia Kotyl

https://www.facebook.com/watch/?v=379002263472584

Marita Patrzykowska

https://www.facebook.com/watch/?v=404589650544809

 

Nasza szkoła bierze udział w projektach

kapital_ludzki.jpgmleko.pngowoce.pngpierwzse_uczniowskie.pngradosna.png
Copyright © 2013. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg