^Back To Top
 • 1  
  Nie ma większe­go bo­gac­twa w na­rodzie nad światłych obywateli.                                                                                    Jan Paweł II
 • 2  
  Szkoła powinna dążyć do tego, by młody człowiek opuszczał ją jako harmonijna osobowość, a nie jako specjalista.                                                                                                                              Albert Einstein
 • 3  
  Nie takie ważne żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, ale żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.                                                                                                                              Janusz Korczak
 • 4  
   
 • 5  
   
baner

DYŻUR PSYCHOLOGA POWIATOWEJ PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ

Drodzy rodzice, uczniowie i nauczyciele.
Pani psycholog współpracująca z naszą szkołą, będzie pełniła dyżur telefoniczny dla naszej szkoły w dniach:
19 stycznia 2021 r. w godzinach 14:00 - 16:00
27 stycznia 2021r. w godzinach 10:00 - 12:00
Osoby zainteresowane konsultacjami, uzyskaniem porady z psychologiem proszone są o kontakt w podanym terminie, pod nr telefonu 572 143 287.

Z wyrazami szacunku
Pedagog szkolny Agata Sosnowska

Pomoc psychologiczna podczas ferii

poradniaW celu zapewnienia dzieciom i młodzieży pomocy psychologiczno-pedagogicznej w okresie ferii zimowych Powiatowa Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Kłobucku uruchamia dodatkowy numer telefonu 572-143-287pod którym można uzyskać wsparcie psychologiczno – pedagogiczne.

W okresie od 4.01.2021 do 15.01.2021 roku w godzinachod 8ºº do 18ºº zapraszamy do korzystania z konsultacji i porad naszych pracowników.

Życzenia

Zdrowych i spokojnych

Świąt Bożego Narodzenia

oraz szczęśliwego Nowego Roku

galazka

Nasza szkoła bierze udział w projektach

kapital_ludzki.jpgmleko.pngowoce.pngpierwzse_uczniowskie.pngradosna.png
Copyright © 2013. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg