^Back To Top
 • 1  
  Nie ma większe­go bo­gac­twa w na­rodzie nad światłych obywateli.                                                                                    Jan Paweł II
 • 2  
  Szkoła powinna dążyć do tego, by młody człowiek opuszczał ją jako harmonijna osobowość, a nie jako specjalista.                                                                                                                              Albert Einstein
 • 3  
  Nie takie ważne żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, ale żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.                                                                                                                              Janusz Korczak
 • 4  
   
 • 5  
   
baner

III Powiatowy Konkurs Czytelniczo-Plastyczny "BRZECHWA DZIECIOM"

http://zszp-lobodno.pl/brzechwa20148.JPG

 

 

 

 

Uczniowie naszej szkoły - Dorota Wąs i Filip Wojtysek (kl.IV) wzięli udział w III Powiatowym Konkursie Czytelniczo-Plastycznym "BRZECHWA DZIECIOM" w Szkole Podstawowej nr 2 w Kłobucku. Uczniowie do konkursu zostali przygotowani przez Panią Wiolettę Szczygielską.

 

        Konkurs składał się z trzech części: testu, pracy plastycznej i krzyżówki. Nasi uczniowie wykonali piękne prace plastyczne oraz dobrze poradzili sobie z testem oraz krzyżówką. Efektem tego było bardzo wysokie pierwsze miejsce Filipa Wojtyska. Serdecznie gratulujemy!!!

Nasza szkoła bierze udział w projektach

kapital_ludzki.jpgmleko.pngowoce.pngpierwzse_uczniowskie.pngradosna.png
Copyright © 2013. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg